Atölye bünyesinde, Flamenko dans, ritm ve gitar çalışmaları yapılmaktadır

FLAMENKO DANS ATÖLYELERİ

Dans atölyelerinde, başlangıç, başlangıç-orta, orta ve orta-ileri seviyelerde çalışmalar yapılmaktadır.

Başlangıç: Flamenko’ya giriş, gövde tekniği, alt-üst ekstremite koordinasyon ve dönüş çalışmaları, denge geliştirici ve postür düzeltici hareketler ile birlikte Sevillanas ve Buleria makamlarına dair spesifik koreografik çalışmalar yapılacaktır.

Başlangıç – Orta: Gövde tekniği, alt-üst ekstremite koordinasyon ve dönüş çalışmaları,denge geliştirici ve postür düzeltici hareketler ile birlikte çeşitli Flamenko formlarına dair spesifik koreografik çalışmalar yapılacaktir.

Orta: Gövde teknigi, alt-üst ekstremite koordinasyon ve dönüş çalışmaları,denge geliştirici ve postür düzeltici hareketler ile birlikte çeşitli Flamenko formlarına dair spesifik koreografik çalışmalar yapılacaktir.

Orta: Gövde teknigi, alt-üst ekstremite koordinasyon ve dönüş çalışmaları,denge geliştirici ve postür düzeltici hareketler ve Castañet tekniğine ilişkin çalışmalar ile birlikte çeşitli Flamenko formlarına dair Castañetli koreografik çalışmalar yapılacaktir.

Orta – İleri: Gövde teknigi, alt-üst ekstremite koordinasyon ve dönüş çalışmaları,denge geliştirici ve postür düzeltici hareketler ve Şal tekniğine ilişkin çalışmalar ile birlikte çeşitli Flamenko formlarına dair şallı koreografik çalışmalar yapılacaktir.

 2016-2017 Program